Náš tím sa už od roku 1994 profesionálne zaoberá obchodom a poradenstvom v najlukratívnejších oblastiach našej doby. Najmä posledné roky sú v znamení rastúceho dopytu a zaznamenávame teda zásadný rozvoj a kontinuálne narastajúci počet klientov.

POKIAĽ HĽADÁTE:

Príležitosť, kde si môžete

PRIVYROBIŤ 600 - 1000 EUR mesačne

bez toho aby to ohrozilo Vaše terajšie zamestnanie / podnikanie alebo úplne novú kariéru, kde by ste o výške svojich príjmov rozhodovali sami , len na základe toho koľko času a akú aktivitu v priebehu dňa vynaložíte, tak je táto príležitosť práve pre Vás.

O NÁS:

Využívame stabilné zázemie silnej spoločnosti v inovatívnom prostredí. Vďaka tomu sú tu široké možnosti uplatnenia, zaujímavá práca, ktorá má zmysel, nadštandardné podmienky a benefity, rozvoj a profesijný rast, skvelé pracovné podmienky a kolegovia, ktorí vám pomôžu vždy, keď to budete potrebovať.

V súčasnej dobe hľadáme nových spolupracovníkov pre rôzne úrovne spolupráce, ktorá zahŕňa najmä: prácu s klientmi, obsluhu a propagáciu internetových stránok, poradenstvo, marketing, výber a zaškoľovanie nových spolupracovníkov, vedenie pracovného tímu, atď.

Pre komunikáciu s klientmi a spolupracovníkmi využívame najnovšie technológie, ktoré umožňujú túto činnosť vykonávať čiastočne či úplne z domova s flexibilnou pracovnou dobou. Tento štýl činnosti - práce z domu - poskytuje mnoho výhod - práca z domu je časovo nenáročná, ekonomicky zaujímavá a tiež perspektívna do budúcnosti.

ČO U NÁS ZÍSKATE?

Pracujeme v obore výživy a zdravého životného štýlu. Široký sortiment výrobkov, s ktorým pracujeme, zahŕňa radu špičkovej športovej výživy používanú fanúšikmi fitness a športovcami, taktiež programy cielenej výživy, osobnú starostlivosť a stravovacie plány na reguláciu váhy. Našich zákazníkov vedieme k zdravému životnému štýlu a zlepšeniu stravovacích návykov, a to ako z bežnej stravy, tak i pomocou zdravých a funkčných potravín, čo ich stravovanie zásadne obohatí. Pracujeme výhradne s výrobkami špičkovej kvality, ktoré sú len z prírodných zdrojov od spoločnosti Herbalife International, ktorá je už viac než 37 rokov existencie na trhu najväčšou firmou na svete v oblasti potravinových doplnkov na prírodnej báze, a to pri regulácii hmotnosti, ale aj pri optimálnej a športovej výžive. Herbalife International je otvorená vo viac ako 90-tich krajinách sveta na 5-tich kontinentoch s maloobchodným obratom cez 7,5 miliárd dolárov. Je to spoločnosť, ktorá má dôveru a jej výrobky sú používané skutočnými megahviezdami športu svetového formátu, ako je napr.

Cristiano Ronaldo

Štvornásobný držiteľ Zlatej lopty FIFA, portugalský futbalový útočník

…a mnoho ďalších, ktorí používajú naše výrobky, ako súčasť
vyváženej výživy, kedy im pomáhajú dosahovať výnimočné výkony.

Herbalife si zakladá na najvyššom štandarde kvality spracovania a kontroly prírodných surovín, ktoré sú spracované do našich zdravých potravín, neustále investuje do zlepšenia súčasných produktov a do vývoja nových línií. Toto majú na starosti najlepší svetoví lekári zameraní na ľudskú výživu, ako napr.David Heber, M.D., Ph.D., F.A.C.P., F.A.C.N.

šéf Centra ľudskej výživy pri UCLA a podľa rebríčka Reuters za r. 2014 celosvetovo najvplyvnejšia vedecká kapacitaLouis Ignarro, Ph.D., Nositeľ Nobelovej ceny

nositeľ Nobelovej ceny za medicínuJulián Alvarez García, M.D., Ph.D.

Uznávaný odborník na športovú medicínu, ktorý za posledných 25 rokov viedol mnoho profesionálnych športovcov, vrátane olympijských tímov.

náplň činnosti

Jedná sa o obchod, ktorý môžete realizovať z domova, prostredníctvom špeciálneho systému, ktorý na internete prevádzkujeme. Celý systém nie je na obsluhu nijak technicky náročný a sme schopní priemerného užívateľa rýchlo zaškoliť. Pri komunikácii s klientmi a obchodnými partnermi využívame najnovšie komunikačné technológie, vďaka ktorým je možné:

Táto činnosť predstavuje:

 • pracovať z domova s rastúcim príjmom
 • pracovať na hlavnú či vedľajšiu činnosť
 • mať neustálu podporu človeka, ktorý Vás prevedie jednotlivými krokmi
 • využiť potenciál miliardových priemyslov vo Váš prospech
 • využiť potenciál trhu celej republiky, nie len lokality, kde bývate
 • byť profesionálne školený z domova

NAŠIM SPOLUPRACOVNÍKOM PONÚKAME:

 • Zodpovedajúce zaškolenie a ďalší osobný rozvoj
 • Prácu v zaujímavom a perspektívnom odbore
 • Prácu v tíme pozitívnych ľudí
 • Motivujúci plán odmien
 • Prácu vykonávanú z domova = flexibilná pracovná doba

POŽADUJEME:

 • Prirodzenú inteligenciu
 • Komunikatívnosť
 • Schopnosť samostatnej činnosti
 • Zodpovedný a seriózny prístup k práci

Po niekoľkých rokoch na trhu máme konkrétne výsledky u našich spolupracovníkov, ktorí sú z najrôznejších odborov a napriek tomu sa vďaka prepracovanému podpornému systému všetko naučili a úspešne fungujú v našom tíme.

Nezáleží teda na Vašom vzdelaní, praxi či zručnostiach alebo na tom, v akej ste momentálne situáciu. Každý tu môže nájsť dlhodobý privýrobok alebo novú kariéru.Petra a Stanislav Martinů

pôvodná profesia:

zdravotná sestra/absolvent elektrotechniky na ČVUTRenata Daňková

pôvodná profesia:

stavebný technikMargita a Petr Kozákovi

pôvodná profesia:

strojník/kuchárkaKamila a Tomáš Mihulovi

pôvodná profesia:

študenti vysokej školy

Výberový proces

Hľadáme vážnych a serióznych záujemcov, ktorí by s nami dlhodobo spolupracovali. Preto chceme s každým od začiatku komunikovať. Ak je teda to, čo ste čítali a videli vyššie pre Vás zaujímavé a chcete sa seriózne informovať o tom, akým spôsobom sa môžete v tomto projekte realizovať, vyplňte nižšie uvedené údaje.

Ako prebieha výberový proces

Odoslaním elektronického dotazníka bude Vaša žiadosť zaradená do prvého stupňa procesu. O výsledku Vás budeme informovať na Vašej emailovej adrese v priebehu nasledujúcich 3 pracovných dní. V prípade, že budete vybraný / á ako vhodný kandidát, je nutné na tento email v priebehu 2 dní zareagovať, inak bude uprednostnený iný kandidát.

Dotazník pre uchádzačov:

Zaslaním tohto dotazníka:

 • potvrdzujem správnosť všetkých vyššie uvedených informácií a ďalších potrebných informácií, ktoré môžu byť dôležité pri rozhodovaní o vhodnosti môjho pozvania do ďalšieho kola výberového konania
 • potvrdzujem, že vyššie uvedené informácie sú pravdivé
 • uvedomujem si, že nepravdivé a nepresné
 • informácie môžu byť dôvodom na vyradenie mojej žiadosti